Obrót nieruchomościami

Chcąc kupić bądź sprzedać nieruchomość podejmujemy bardzo często najważniejszą decyzję w życiu. Dlatego tak ważne jest byśmy korzystali z usług sprawdzonych i skutecznych specjalistów.
Działając na rynku od ponad 10 lat i współpracując z większością lokalnych biur nieruchomości jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybkie wyszukanie interesującej Was oferty .
Nasze doświadczenie pozwoli Państwu w bezpieczny sposób dokonać zakupu wymarzonego domu bądź mieszkania.
Oferujemy Państwu  pomoc w zakresie sporządzenia wszelkiego rodzaju wzorów umów, doradztwo kredytowe oraz pomoc w negocjacjach cenowych.
    
W przypadku sprzedaży nieruchomości bardzo pomocna może być dla Państwa nasza pomoc w zakresie ustalenia optymalnej ceny sprzedaży.
Jej właściwe ustalenie to dla Państwa wymierne korzyści finansowe. Nie tracicie pieniędzy w związku z niedoszacowaniem oferty sprzedaży ani czasu w związku z oferowaniem  nieruchomości z zawyżoną ceną.
Jako biuro prowadzimy szerokie działania marketingowe, a współpraca z kilkudziesięcioma biurami z naszego regionu zapewni dotarcie Państwa oferty do szerokiego grona potencjalnych nabywców.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystanie z usług Biura Wycen i Pośrednictwa Nieruchomości Regnum prosimy o kontakt telefoniczny bądź  wypełnienie poniższego formularza

Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego